Kaymakam Mustafa AKIN'ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Milletimizin,bağımsızlığını ve istiklalini korumak amacıyla Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde topyekun mücadele sonucunda elde ettiği büyük ve emsalsiz zaferin taçlandırılması sonucunda kurulan Cumhuriyetimizin 95. Yıl Dönümünü büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz.

Eğitimden sağlığa, tarımdan sanayiye turizmden altyapıya kadar her alanda önemli atılımlar gerçekleştirilerek, Ülkemizin uluslararası arenada bir güç haline gelmesi yolunda da büyük aşamalar kat edilmiştir. Bunun neticesinde Türkiye Cumhuriyeti bugün; köklü, büyük ve güçlü bir devlet olarak dünya milletler ailesinin saygın bir üyesi haline gelmiştir.Yüce Milletimiz,büyük zorluklar neticesinde kazanılarak kendine emanet edilen Türkiye Cumhuriyetini huzur ve refah içerisinde yarınlara ulaştırmak için el birliği ile çalışmaya devam ederek geleceğe büyük bir ümit,inanç ve gayretle yürümek azmi ve kararlılığı içerisindedir.

Büyük bir coşku ve sevinç içerisinde olduğumuz bu günde,başta millet olarak çok şey borçlu olduğumuz, Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, kahraman silah arkadaşlarını,aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi, sonsuz şükran ve rahmetle anıyor, tüm vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.